Chcete z tréningu vyťažiť viac? Kliknite a pozrite si Mass Extreme!.

Najúčinnejšie tablety pre svalovú hmotu

Pravidelné cvičenie a správna strava sú určite dôležitými prvkami, na ktoré si treba dávať pozor pri budovaní svalovej hmoty. Aby ste sa mohli rýchlejšie tešiť z krásne načrtnutých svalov na hrudníku, oplatí sa siahnuť po doplnku, ktorý podporí rast svalového tkaniva. Samozrejme, nemali by ste zabúdať na používanie steroidov, ktoré nie sú bezpečné pre zdravie. Najlepšie bude siahnuť po tabletách s prírodným zložením, ktoré budú pre telo nielen prospešné, ale dodajú mu aj energiu. Na trhu je veľa doplnkov tohto typu, preto sme vybrali tie najúčinnejšie.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Odborníci a používatelia internetu sa jednomyseľne zhodujú, že Mass Extreme je najúčinnejšia tableta na získavanie hmoty. Prípravok bol vyvinutý v USA, kde bol podrobne testovaný. Výskum jasne ukazuje, že vďaka pravidelnému užívaniu tohto doplnku môže rast svalov dosiahnuť až 1 kg za týždeň! Doplnok vďačí za svoje účinky zložkám, ako je senovka grécka, koreň maca a významné množstvo kyseliny fosfatidovej. Mass Extreme zvyšuje hladinu testosterónu, ale tiež zlepšuje výkonnosť počas tréningu a zvyšuje energiu. Už po niekoľkých týždňoch si môžete všimnúť nárast svalového tkaniva.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Toto je doplnok pre rast svalov, ktorý si určite zaslúži vašu pozornosť. Má úplne prírodné zloženie, ktoré zahŕňa rastliny ako muškátový kvet, senovka grécka, ženšen a koreň maca. Jeho užívanie pomáha zvyšovať hladinu testosterónu v tele, zvyšuje energiu a výkonnosť počas tréningu. Testolan má veľa pozitívnych recenzií medzi používateľmi internetu, ktorí sa chvália svojou novou postavou a tiež hovoria, že doplnok zvýšil ich libido.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

TestoBoost kapsule sú ďalšou položkou, ktorá stojí za zmienku. Ocenili ich muži, ktorí necítia potrebu každodenného cvičenia v posilňovni, a napriek tomu im doplnok pomohol dosiahnuť krásnu postavu. Tablety účinne podporujú budovanie svalového tkaniva, a to vďaka prirodzenému zloženiu výrobku. Kapsule obsahujú zelený čaj, senovku grécku a bylinný komplex Tribulus Terresstris Extract, ktorý je zodpovedný za stimuláciu svalov. Doplnok pomáha nielen dosiahnuť svalnaté telo, ale tiež zvyšuje testosterón a podporuje metabolizmus, ktorým sa kalórie menia na aminokyseliny.

Darek

Marek

Ak sú účinky tréningu slabé, klesá aj motivácia. To bol môj hlavný problém, kým mi nový tréner neodporučil suplementáciu Mass Extreme. Keď sa konečne objavili prvé účinky, bola som plná motivácie cvičiť. Odporúčam ho všetkým!

Viac >>

Maksymilian W.

Bartek

Vždy som cvičila v posilňovni, ale napriek mojej snahe výsledky neboli také, aké som očakávala. Rozhodol som sa siahnuť po doplnkoch. Prečítal som si sieť a vybral som si Mass Extreme. Rýchlo som si všimol rozdiel a môžem ho odporučiť zo skúsenosti!

Viac >>

Mario

Mariusz

Nechcel som sa otráviť steroidmi a myslel som si, že všetky masové doplnky sú stratou času. Keď som však videl nedostatok účinkov, rozhodol som sa vybrať najprirodzenejší produkt na trhu. Kúpil som si Mass Extreme a ukázalo sa, že som sa mýlil. Teraz vyzerám lepšie ako kedykoľvek predtým. Vrelo ju odporúčam!

Viac >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Získajte svalovú hmotu správnou výživou

. Ak chodíte do posilňovne už dlhší čas, pravdepodobne ste si už uvedomili, že samotný tréning vám pravdepodobne nepomôže nabrať svalovú hmotu. Svaly potrebujú kompletnú výživu, aby sa zväčšil ich objem. Na základe známeho tvrdenia, že bielkoviny sú primárnym stavebným materiálom pre svalové bunky, si mnohí kupujú proteínové koktaily a športovú výživu.

Tento spôsob priberania má však niekoľko nevýhod. Po prvé, objem svalovej hmoty sa po ukončení užívania začne rýchlo znižovať. Po druhé, takéto výrobky majú mnoho vedľajších účinkov, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravie.

Správna výživa však všetky tieto nevýhody nemá. Okrem toho vám umožní nielen vytvoriť si zdravý návyk na včasné a vyvážené stravovanie, ale aj pribrať na váhe. Zároveň neexistujú žiadne zdravotné riziká (okrem ojedinelých prípadov pri určitých kontraindikáciách). Prírastok svalovej hmoty sa dostaví, aj keď pomalšie ako pri bielkovinách, ale výsledok sa nestratí.

Pilulky na hmotnosť

. Základom kulturistiky a kulturistiky je nárast svalovej hmoty. Na urýchlenie a zjednodušenie tohto procesu potrebujete správne anabolické látky. V tejto oblasti je najdôležitejšie vedieť, ktoré lieky a kedy použiť. Je potrebné si uvedomiť, že anabolické steroidy môžu poškodiť telo, ak sa používajú nesprávne. V tomto článku sme pripravili rebríček najlepších farmakologických liekov a odporúčaní na ich použitie, aby sme sa vyhli vedľajším účinkom a pomohli vám dosiahnuť maximálne výsledky v masonabore.

Vyváženosť tela

Proteín

Ak ste "na váhe", musíte pochopiť, že vaše telo potrebuje predovšetkým bielkoviny, alebo skôr viac produktov, ktoré ich obsahujú. Aby ste presne pochopili, koľko bielkovín vaše telo potrebuje, musíte vziať do úvahy nielen úroveň svojej aktivity, ale aj svoju hmotnosť a postavu. Pri výpočte potrebného množstva bielkovín sa zvyčajne vychádza z vašej ideálnej telesnej hmotnosti. Ideálnu hmotnosť možno určiť pomocou špeciálneho testu - bioimpedansmetrie alebo pomocou Brockovho vzorca. Vzorec sa líši v závislosti od výšky a postavy a je nasledujúci:

Potreba bielkovín je maximálne 2,5 g na kilogram ideálnej telesnej hmotnosti. Zvyšovanie "dávky" sa neoplatí, pretože nadmerné užívanie bielkovinových výrobkov aj v rámci zdravej stravy môže viesť k problémom s obličkami.

Treba tiež vziať do úvahy, že viac ako polovica bielkovín v dennej norme musí byť živočíšneho pôvodu, takže majú najväčšiu hodnotu vďaka obsahu celého súboru aminokyselín. Takéto bielkoviny sa nachádzajú v jedlách z mäsa, rýb, tvarohu, vajec, hydiny, morských plodov. Rastlinné bielkoviny nie sú tak prospešné pre rast svalov, ale sú pre telo tiež nevyhnutné. Nachádza sa v strukovinách (najmä v cíceri), sóji a niektorých obilninách.

Bielkoviny by mali byť súčasťou každého hlavného jedla. Nie je zakázané zaraďovať do občerstvenia výrobky s vysokým obsahom bielkovín, ale nie v takom veľkom množstve.

Kalórie

Najdôležitejšie je, aby ste necítili hlad, pretože to by znamenalo, že vaše telo nemá energiu a môže ako zdroj použiť svalové tkanivo. V dôsledku toho nielenže nebudete budovať svalovú hmotu, ale hrozí, že ju stratíte a namiesto toho naberiete telesný tuk. Aby ste tomu zabránili, je potrebné zvýšiť nielen obsah bielkovín, ale aj celkový obsah kalórií v strave. O tom, ako vypočítať priemerný počet kalórií, ktoré vaše telo potrebuje na normálne fungovanie a dosiahnutie požadovaného výsledku, sme vás už informovali v našom článku "Správna výživa a šport".

Na získanie svalovej hmoty sa odporúča konzumovať množstvo bielkovín, ktoré predstavuje 10-35 % dennej kalorickej hodnoty.

Sacharidy

Obsah kalórií závisí od obsahu sacharidov v strave, pretože sú hlavným zdrojom energie. Tie sa míňajú predovšetkým počas tvrdého tréningu, bez ktorého nie je možný rast svalov. Sacharidy dopĺňajú svalový glykogén (zásoby energie) a hladinu cukru v krvi. Nezabudnite, že sacharidy musia byť pomalé, čo znamená, že uvoľňovanie energie z nich v tele musí byť pomalé.

Tuk

Obsah kalórií je ovplyvnený aj obsahom tuku. V žiadnom prípade by ste ich nemali vylúčiť zo svojho jedálnička, pretože umožňujú zvýšiť metabolizmus a regulovať uvoľňovanie hormónov (napríklad testosterónu), ktoré následne ovplyvňujú rast svalov. Tuky umožňujú telu získavať vitamíny rozpustné v tukoch, ako sú A, D, E a K. Tuky sú navyše zdrojom energie pre intenzívny tréning. Je však dôležité mať na pamäti, že tuky musia byť veľmi zdravé.

Vyváženosť všetkých troch základných prvkov správnej výživy (bielkovín, tukov a sacharidov) je základom nielen pre priberanie na váhe, ale všeobecne pre každú zdravú a správnu stravu.

Režim

Je veľmi dôležité dodržiavať diétu, najmä počas tréningových dní. Jesť by ste mali najneskôr 1,5-2 hodiny pred začiatkom tréningu. Môžete si pripraviť rýchle sacharidové občerstvenie hneď po cvičení alebo aj v jeho priebehu - ak náhle pocítite nedostatok síl. V žiadnom prípade by ste sa nemali obmedzovať v jedení po tréningu - to môže viesť nielen k strate hmotnosti, ale aj celkového napätia.

. Hlavným pravidlom pri naberaní svalovej hmoty je prijímať viac kalórií, ako vydáte.

Ak chcete dodržiavať kompletné menu potrebné na získanie svalovej hmoty, musíte stráviť veľa času: najprv musíte vytvoriť diétu, potom zoznam produktov, nájsť a vybrať ich v obchode a potom ich uvariť.

Bohužiaľ, pri súčasnom životnom rytme nemá každý dostatok času na to, aby sa plne venoval správnej výžive. Preto vám odporúčame využiť naše služby. Stačí si len vybrať správny výživový program, o zvyšok sa postaráme my!

Masová výživa.

Tento výrobok je ideálny na rôzne účely. Dokonalý výsledok môžete dosiahnuť rýchlejšie a zároveň budovať svalovú hmotu. Pravidelná konzumácia bielkovín:

- nasýti telo živinami;
- dodáva svalom základné stavebné látky;

- znižuje chuť do jedla a pomáha predchádzať večernému prejedaniu;


>
. Okrem toho môžete vďaka správnemu prístupu k cvičeniu a stravovaciemu režimu rýchlejšie zhodiť telesný tuk. Proteínový kokteil je teda vhodný pre tých, ktorí sú na "suchu", a pre športovcov "na hmotnosti".

Steroidy pre hmotnosť

Steroidy, zvyčajne vo forme testosterónu, sú čiastočne zodpovedné za vývoj tela, najmä u dospievajúcich. Majú androgénne účinky spojené so zmenami primárnych a sekundárnych pohlavných znakov, ako je zmena hlasu, rast ochlpenia, vývoj svalov a rast kostí. Steroidy vstupom do buniek aktivujú určité gény zodpovedné za tvorbu a využitie bielkovín.

Výsledkom je, že všetky bielkoviny idú na rozvoj a rast svalovej hmoty človeka. Keďže užívanie steroidov u športovcov je nekontrolované a v dávkach, ktoré sú desiatky krát vyššie, ako je prípustné, riziko vedľajších účinkov je až 70 %. U ľudí, ktorí sústavne užívajú steroidy, je sedemkrát vyššia pravdepodobnosť, že dostanú rakovinu pečene, desaťkrát viac kardiovaskulárnych ochorení, päťkrát viac reprodukčných ochorení, mnohokrát viac duševných chorôb a psychiatrických porúch ako u ľudí, ktorí steroidy neužívajú.

Vedľajšie účinky krátkodobého užívania steroidov:

Akné, atrofia semenníkov, znížená tvorba spermií, gynekomastia, vysoký krvný tlak, zvýšený zlý cholesterol, zväčšená prostata, znížená funkcia pečene, neprimeraná agresivita.

Vedľajšie účinky dlhodobého užívania steroidov:
.

Hepatitída a cirhóza, neurologické problémy, spomalenie rastu, pri prerušení užívania - obezita, agresivita.Zástancovia užívania steroidov sú presvedčení, že výhody týchto liekov prevažujú nad škodlivými účinkami. Pozrite sa však na zoznam vedľajších účinkov, z ktorých mnohé majú nezvratné následky. Športujte "čisto" a žite zdravo.

Umožnia vám čo najrýchlejšie získať veľa svalovej hmoty a tiež vám umožnia vyriešiť niektoré ďalšie úlohy. Môžeme tu hovoriť najmä o vysušovaní tela, ktoré v konečnom dôsledku zlepší úľavu svalov.

Ak však hovoríme o propionáte, tu ide o nárast svalovej hmoty. Samozrejme, v niektorých situáciách sa môže použiť aj na sušenie, ale tu hovoríme o komplexoch pozostávajúcich z rôznych steroidných liekov. Ak hovoríme o jeho samostatnom použití, inak tu môžeme hovoriť len o budovaní svalového tkaniva.

Musíte používať propionát, keď máte za cieľ rýchle budovanie svalového tkaniva

. Tento liek môže tento problém vyriešiť svojím hlavným účinkom na telo. V podstate ide o syntetizovaný mužský hormón, ktorý môže priamo ovplyvniť činnosť svalových tkanív. Použitie propionátu takpovediac priamo hovorí telu, že je čas na budovanie svalovej hmoty. Telo túto požiadavku nemôže ignorovať a reaguje na ňu pozitívne.

Výsledkom je, že športovec má možnosť čo najrýchlejšie vybudovať svalovú hmotu, a ak hovoríme o komplexnom užívaní viacerých steroidných liekov súčasne, môže to mať aj priamy vplyv na reliéf tela. Okrem toho propionát môže tiež zvýšiť vytrvalosť športovca, čo má určite pozitívny vplyv na účinnosť a efektívnosť jeho tréningu.

Anabolické steroidy a reprodukčné zdravie mužov

Anabolické-androgénne steroidy sú bežne používané lieky na zlepšenie sily a svalovej hmoty, ako aj športového výkonu. Väčšina užívateľov anabolických steroidov sú neprofesionálni športovci a mnohí z nich sú tínedžeri. Tento fenomén sa stal bežným medzi bežnými amatérskymi športovcami, vrátane tých, ktorí chodia do posilňovne "sami pre seba".

Pri užívaní steroidov sa ľudia snažia maximalizovať anabolický účinok (účinok na budovanie svalov) a minimalizovať androgénny účinok, ktorý je zodpovedný za rozvoj mužských pohlavných znakov. Pomer anabolických a androgénnych účinkov testosterónu je 1:1. Pri iných používaných anabolických steroidoch sa tento pomer líši a môže presiahnuť aj 30. Steroidy sa môžu upravovať rôznymi spôsobmi na dosiahnutie špecifického účinku a nie všetky lieky sú zamerané na získanie svalovej hmoty.ako nabrat svaly, naberanie svalovej hmoty, najlepsi protein, ako nabrat svalovu hmotu, tabletky na pribratie, najlepsi protein na rast svalov, tabletky na priberanie, tabletky na rast svalovej hmoty, tabletky na rast svalov, narast svalovej hmoty bez cvicenia, rast svalovej hmoty, proteíny na rast svalov, tabletky na svaly, rýchly rast svalovej hmoty, rychly narast svalovej hmoty, rychly rast svalov, kotvičník zemný, naberanie svalovej hmoty doplnky, najlepsie doplnky na rast svalov, najrychlejsi narast svalovej hmoty, narast svalov, rast svalov doplnky, rychly narast svalov, rast svalov bez cvicenia, vyzivove doplnky na rast svalov, rast svalov, bielkoviny proteiny, narast svalovej hmoty za mesiac, doplnky vyzivy na rast svalovej hmoty, rast svalovej hmoty doplnky, tabletky na rychly rast svalov, tabletky na svalovu hmotu, najlepsi gainer na pribratie, pripravok na rast svalov, doplnky na rast svalov, nárast svalovej hmoty, prípravky na rast svalov, protein na rast svalov, protein na objem svalov, podpora rastu svalov, rýchly narast svalovej hmoty, doplnok na rast svalovej hmoty, suplementy na rast svalov, proteiny na rast svalovej hmoty, lieky na rast svalov, na rast svalov, maca tablety, ako rastu svaly, ako najrychlejsie nabrat svaly, proteiny na priberanie, kotvičník tablety, kotvicnik zemny, protein na rast svalovej hmoty, objem svalov, rychle naberanie svalovej hmoty, kedy rastu svaly, najlepsi pripravok na rast svalov, ako rychlo rastu svaly, ako pribrat, naberanie svalov, na rast svalovej hmoty, kreatin na rast svalov, co je najlepsie na rast svalov, ako urýchliť rast svalov, pripravky na rast svalovej hmoty, jedalnicek na rast svalov, co je dobre na rast svalov, najlepší gainer na pribratie, kotvičník zemný ucinky, tvorba svalovej hmoty, kniha tajomstvo, budovanie svalovej hmoty, bielkoviny na rast svalov, podpora rastu svalovej hmoty, tabletky na rast, protein na objem, rast svalov bielkoviny, najlepsie proteiny, ake doplnky na rast svalov, aminokyseliny na rast svalov, budovanie svalov, zvýšenie svalovej hmoty, potraviny na rast svalov, aky protein na rast svalov, protein bielkoviny, protein na pribratie, jedalnicek na rast svalovej hmoty, na svaly, proteíny na svaly, lieky na pribratie, doplnky výživy pre kulturistov, niečo na pribratie, tabletky na cvicenie, prirodny protein