Gribat iegūt vairāk no treniņiem? Noklikšķiniet un pārbaudiet Mass Extreme!.

Visefektīvākais tabletes muskuļu masu

Regulāra vingrošana un pareiza diēta noteikti ir svarīgi elementi, kas jāņem vērā, veidojot muskuļu masu. Lai ātrāk varētu izbaudīt skaisti iezīmētus muskuļus uz krūtīm, ir vērts ķerties pie uztura bagātinātāja, kas veicinās muskuļu audu augšanu. Protams, jāatceras, ka nedrīkst lietot steroīdus, kas nav droši veselībai. Vislabāk būs izvēlēties tabletes ar dabisku sastāvu, kas ne tikai labvēlīgi iedarbosies uz organismu, bet arī sniegs tam enerģiju. Tirgū ir pieejami daudzi šāda veida uztura bagātinātāji, tāpēc mēs esam izvēlējušies visefektīvākos no tiem.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Profesionāļi un interneta lietotāji ir vienisprātis, ka Mass Extreme ir visefektīvākais masveida iegūt tabletes. Formula ir izstrādāta ASV, kur tā ir plaši pārbaudīta. Pētījumi skaidri parāda, ka, regulāri lietojot šo papildinājumu, muskuļu augšana var sasniegt līdz pat 1 kg nedēļā! Papildinājums par savu iedarbību jāpateicas tādām sastāvdaļām kā grieķu sierāboliņš, maca sakne un ievērojams daudzums fosfatīdskābes. Mass Extreme paaugstina testosterona līmeni, kā arī uzlabo sniegumu treniņu laikā un palielina enerģiju. Jau pēc vairākām nedēļām jūs varat pamanīt muskuļu audu pieaugumu.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Tas ir muskuļu augšanas papildinājums, kas noteikti ir pelnījis jūsu uzmanību. Tā sastāvs ir dabīgs, un tajā ietilpst tādi augi kā mace, grieķu sierāboliņš, žeņšeņs un maca sakne. Tās lietošana palīdz paaugstināt testosterona līmeni organismā, palielina enerģiju un palielina veiktspēju treniņu laikā. Testolan ir daudz pozitīvu atsauksmju starp interneta lietotājiem, kuri lepojas ar savu jauno figūru un arī saka, ka papildinājums palielināja viņu libido.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

TestoBoost kapsulas ir vēl viens punkts vērts pieminēt. Tos ir novērtējuši vīrieši, kuri nejūt nepieciešamību pēc ikdienas treniņiem sporta zālē, un tomēr papildinājums ir palīdzējis viņiem sasniegt skaistu figūru. Tabletes efektīvi atbalsta muskuļu audu veidošanos, un tas ir saistīts ar produkta dabisko sastāvu. Kapsulas satur zaļo tēju, grieķu sierāboliņu un zāļu kompleksu Tribulus Terresstris Extract, kas ir atbildīgs par muskuļu stimulāciju. Papildinājums ne tikai palīdz sasniegt muskuļainu ķermeni, bet arī paaugstina testosterona līmeni un atbalsta vielmaiņu, ar kuru kalorijas tiek pārvērstas aminoskābēs.

Darek

Marek

Ja mācību ietekme ir vāja, samazinās arī motivācija. Tā bija mana galvenā problēma, līdz jaunais treneris ieteica Mass Extreme papildināšanu. Kad beidzot parādījās pirmie efekti, es biju pilns motivācijas trenēties. Es to iesaku visiem!

Vairāk >>

Maksymilian W.

Bartek

Es vienmēr esmu trenējies sporta zālē, taču, neraugoties uz manām pūlēm, rezultāti nebija tādi, kādus es gaidīju. Es nolēmu ķerties pie uztura bagātinātājiem. Es izlasīju tīklu un izvēlējos Mass Extreme. Es ātri pamanīju atšķirību, un es to varu ieteikt no savas pieredzes!

Vairāk >>

Mario

Mariusz

Es negribēju saindēt sevi ar steroīdiem un domāju, ka visas masveida piedevas ir laika izšķiešana. Tomēr, redzot ietekmes trūkumu, es nolēmu izvēlēties visdabiskāko produktu tirgū. Es nopirku Mass Extreme, un izrādījās, ka es kļūdījos. Tagad es izskatos labāk nekā jebkad. Es to no sirds iesaku!

Vairāk >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Piegūstiet muskuļu masu ar pareizu uzturu

. Ja jau ilgu laiku apmeklējat sporta zāli, droši vien jau esat sapratuši, ka treniņi vien visticamāk nepalīdzēs jums iegūt muskuļu masu. Muskuļiem ir nepieciešama pilnvērtīga barošana, lai palielinātu to apjomu. Pamatojoties uz labi zināmo apgalvojumu, ka olbaltumvielas ir galvenais muskuļu šūnu celtniecības materiāls, daudzi iegādājas olbaltumvielu kokteiļus un sporta uzturu.

Tomēr šim svara palielināšanas veidam ir vairāki trūkumi. Pirmkārt, pārtraucot lietošanu, muskuļu masas apjoms sāk strauji samazināties. Otrkārt, šādiem produktiem ir daudz blakusparādību, kas negatīvi ietekmē veselību.

Taču pareizs uzturs ir bez visiem šiem trūkumiem. Turklāt tas ļauj ne tikai izveidot veselīgu ieradumu ēst savlaicīgi un sabalansēti, bet arī iegūt svaru. Tajā pašā laikā nav nekādu risku veselībai (izņemot atsevišķus gadījumus, ja ir noteiktas kontrindikācijas). Muskuļu masas pieaugums notiks, lai gan lēnāk nekā ar olbaltumvielām, bet rezultāts netiks zaudēts.

Pills for mass

. Kultūrisms un kultūrisms ir muskuļu masas pieaugums. Lai paātrinātu un vienkāršotu šo procesu, jums ir nepieciešami pareizie anaboliskie līdzekļi. Šajā jomā vissvarīgākais ir zināt, kuras zāles un kad lietot. Ir vērts atcerēties, ka anaboliskie steroīdi var kaitēt organismam, ja tos lieto nepareizi. Šajā rakstā mēs esam sagatavojuši labāko farmakoloģisko zāļu klasifikāciju un ieteikumus to lietošanai, lai izvairītos no blakusparādībām un palīdzētu jums sasniegt maksimālus rezultātus masonaborā.

Telpas līdzsvars

Proteīns

Ja esat "uz svara", jums ir jāsaprot, ka jūsu organismam pirmkārt un galvenokārt ir nepieciešamas olbaltumvielas vai drīzāk vairāk to saturošu produktu. Lai precīzi saprastu, cik daudz olbaltumvielu nepieciešams jūsu organismam, jāņem vērā ne tikai jūsu aktivitātes līmenis, bet arī svars un ķermeņa uzbūve. Parasti nepieciešamais olbaltumvielu daudzums tiek aprēķināts, pamatojoties uz jūsu ideālo ķermeņa svaru. Ideālo svaru var noteikt, veicot īpašu testu - bioimpedansimetriju vai izmantojot Broka formulu. Formula atšķiras atkarībā no auguma un auguma, un tā ir šāda:

Nepieciešamais olbaltumvielu daudzums ir ne vairāk kā 2,5 g uz kilogramu ideālā ķermeņa svara. Nav vērts palielināt "devu", jo pārmērīga olbaltumvielu produktu lietošana pat veselīga uztura ietvaros var izraisīt nieru problēmas.

Jāņem vērā arī tas, ka vairāk nekā pusei olbaltumvielu dienas normā jābūt dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām, tāpēc tām ir vislielākā vērtība, jo tajās ir pilns aminoskābju kopums. Šādas olbaltumvielas ir atrodamas ēdienos no gaļas, zivīm, biezpiena, olām, mājputnu gaļas, jūras veltēm. Augu olbaltumvielas nav tik labvēlīgas muskuļu augšanai, taču arī tās ir organismam nepieciešamas. Tas atrodams pākšaugos (īpaši aunazirņos), sojas pupiņās un dažos graudaugos.

Olbaltumvielas jāiekļauj katrā pamatēdienā. Nav aizliegts uzkodās iekļaut produktus, kas satur lielu daudzumu olbaltumvielu, bet ne tik lielos daudzumos.

Kalorijas

Svarīgākais ir tas, lai nejustu izsalkumu, jo tas nozīmētu, ka organismam nav enerģijas un tas var izmantot muskuļu audus kā enerģijas avotu. Tā rezultātā ne tikai neveidosiet muskuļu masu, bet arī riskējat to zaudēt, tā vietā uzkrājot ķermeņa taukus. Lai to novērstu, ir jāpalielina ne tikai olbaltumvielu saturs, bet arī kopējais kaloriju daudzums uzturā. Par to, kā aprēķināt vidējo kaloriju daudzumu, kas nepieciešams jūsu organismam, lai normāli funkcionētu un sasniegtu vēlamo rezultātu, jau esam stāstījuši rakstā "Pareizs uzturs un sports".

Lai palielinātu muskuļu masu, ieteicams uzņemt tādu olbaltumvielu daudzumu, kas veido 10-35% no dienas kaloriju vērtības.

Augļhidrāti

Kaloriju saturs ir atkarīgs no ogļhidrātu satura uzturā, jo tie ir galvenie enerģijas avoti. Tie tiek izšķiesti galvenokārt smagu treniņu laikā, bez kuriem muskuļu augšana nav iespējama. Ogļhidrāti papildina muskuļu glikogēnu (enerģijas krājumus) un cukura līmeni asinīs. Atcerieties, ka ogļhidrātiem ir jābūt lēniem, kas nozīmē, ka organismā enerģija no tiem tiek izdalīta lēni.

Tauki

Kaloriju saturu ietekmē arī tauku saturs. Nekādā gadījumā nedrīkst izslēgt tos no uztura, jo tie ļauj palielināt vielmaiņu un regulēt hormonu (piemēram, testosterona) izdalīšanos, kas savukārt ietekmē muskuļu augšanu. Tauki ļauj organismam iegūt taukos šķīstošus vitamīnus, piemēram, A, D, E un K vitamīnu. Turklāt tauki ir arī enerģijas avots intensīvām mācībām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka taukiem jābūt ļoti veselīgiem.

Visu trīs pareiza uztura pamatelementu (olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu) līdzsvars ir ne tikai svara pieauguma, bet arī jebkura veselīga un pareiza uztura pamatā.

režīms

Ir ļoti svarīgi ievērot diētu, īpaši treniņu dienās. Jums vajadzētu ēst ne vēlāk kā 1,5-2 stundas pirms treniņa sākuma. Jūs varat uzreiz pēc tam vai pat procesa laikā pagatavot ātru ogļhidrātu uzkodu - ja pēkšņi jūtat pēkšņu spēka trūkumu. Nekādā gadījumā nevajadzētu ierobežot ēšanu pēc treniņa - tas var novest ne tikai pie svara zuduma, bet arī pie vispārējas spriedzes.

. Galvenais noteikums muskuļu masas palielināšanai ir patērēt vairāk kaloriju, nekā patērējat.

Lai ievērotu pilnu ēdienkarti, kas nepieciešama muskuļu masas iegūšanai, jums ir nepieciešams pavadīt daudz laika: vispirms jums ir jāizveido diēta, pēc tam produktu saraksts, jāatrod un jāizvēlas tie veikalā, un pēc tam tie jāgatavo.

Diemžēl, ņemot vērā pašreizējo dzīves ritmu, ne visiem ir pietiekami daudz laika, lai pilnībā rūpētos par pareizu uzturu. Tāpēc aicinām jūs izmantot mūsu pakalpojumus. Jums tikai jāizvēlas pareizā uztura programma, par pārējo parūpēsimies mēs!

Masu uzturs.

Šis produkts ir ideāli piemērots dažādiem mērķiem. Jūs varat sasniegt perfektu rezultātu ātrāk, vienlaikus veidojot muskuļu masu. Regulārs olbaltumvielu patēriņš:

- piesātina organismu ar barības vielām;
- nodrošina muskuļus ar svarīgākajiem celtniecības elementiem;

- mazina ēstgribu un palīdz novērst ēšanas pārēšanās iespējas vakarā;>
. Turklāt, izmantojot pareizo pieeju treniņu un uztura režīmam, jūs varat ātrāk zaudēt ķermeņa tauku. Tāpēc olbaltumvielu kokteilis ir piemērots gan tiem, kas atrodas "sausākā" režīmā, gan sportistiem, kas "barojas ar masu".

Steroīdi masai

Steroīdi, parasti testosterona veidā, ir daļēji atbildīgi par ķermeņa attīstību, īpaši pusaudžu vidū. Tām ir androgēna iedarbība, kas saistīta ar primāro un sekundāro dzimumzīmju izmaiņām, piemēram, balss izmaiņām, ķermeņa apmatojuma augšanu, muskuļu attīstību un kaulu augšanu. Steroīdi, nonākot šūnās, aktivizē noteiktus gēnus, kas atbild par olbaltumvielu veidošanos un izmantošanu.

Rezultātā visas olbaltumvielas tiek novirzītas cilvēka muskuļu masas attīstībai un augšanai. Tā kā sportisti steroīdus lieto nekontrolēti un devās, kas ir desmitiem reižu lielākas par pieļaujamajām, blakusparādību risks ir līdz pat 70 %. Cilvēkiem, kuri pastāvīgi lieto steroīdus, ir septiņas reizes lielāka iespēja saslimt ar aknu vēzi, desmit reizes biežāk saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām, piecas reizes biežāk saslimt ar reproduktīvajām slimībām, daudzkārt biežāk saslimt ar garīgām slimībām un psihiskiem traucējumiem nekā cilvēkiem, kuri nelieto steroīdus.

Kaurlaicīgas steroīdu lietošanas blakusparādības:

Akne, sēklinieku atrofija, samazināta spermas ražošana, ginekomastija, augsts asinsspiediens, paaugstināts sliktā holesterīna līmenis, palielināta prostatas dziedzera tilpums, samazināta aknu darbība, nepamatota agresija.

Ievērojamas blakusparādības, ilgstoši lietojot steroīdus:
.

Hepatīts un aknu ciroze, neiroloģiskas problēmas, novēlota attīstība, pārtraucot lietošanu - aptaukošanās, agresija.

.

Steroīdu lietošanas atbalstītāji uzskata, ka šo zāļu priekšrocības ir lielākas par kaitējumu. Taču aplūkojiet blakusparādību sarakstu, no kurām daudzām ir neatgriezeniskas sekas. Sporto "tīri" un dzīvo veselīgu dzīvi.

Tie ļaus jums pēc iespējas ātrāk iegūt daudz muskuļu masas, kā arī ļaus jums atrisināt dažus citus uzdevumus. Jo īpaši šeit varam runāt par ķermeņa žāvēšanu, kas galu galā uzlabos muskuļu reljefu.

Tomēr, ja mēs runājam par propionātu, šeit runa ir par muskuļu masas pieaugumu. Protams, dažās situācijās to var izmantot arī žāvēšanai, bet šeit mēs runājam par kompleksiem, kas sastāv no dažādām steroīdu zālēm. Ja mēs runājam par tās individuālu lietošanu, citādi mēs varam runāt tikai par muskuļu audu veidošanu.

Jums jālieto propionāts, ja jūsu mērķis ir ātri veidot muskuļu audus

. Šī narkotika var atrisināt šo problēmu ar tās galveno ietekmi uz ķermeni. Būtībā tas ir sintezēts vīriešu hormons, kas var tieši ietekmēt muskuļu audu darbību. Propionāta lietošana, kā tas bija, tieši norāda organismam, ka ir pienācis laiks veidot muskuļu masu. Ķermenis nevar ignorēt šo prasību un reaģē uz to pozitīvi.

Rezultātā sportistam ir iespēja pēc iespējas ātrāk uzkrāt muskuļu masu, un, ja mēs runājam par kompleksu vairāku steroīdu zāļu lietošanu vienlaikus, tas var tieši ietekmēt arī reljefa ķermeni. Turklāt propionāts var arī palielināt sportista izturību, kas noteikti pozitīvi ietekmē viņa treniņu efektivitāti un efektivitāti.

Anaboliskie steroīdi un vīriešu reproduktīvā veselība

Anaboliski-androgēnie steroīdi ir plaši lietotas zāles, lai uzlabotu spēku un muskuļu masu, kā arī sportisko sniegumu. Lielākā daļa anabolisko steroīdu lietotāju ir neprofesionāli sportisti, un daudzi no viņiem ir pusaudži. Šis fenomens ir kļuvis izplatīts starp parastiem amatieru sportistiem, tostarp tiem, kuri apmeklē sporta zāli "sev".

Lietojot steroīdus, cilvēki cenšas maksimāli palielināt anabolisko efektu (muskuļu veidošanas efektu) un samazināt androgēno efektu, kas ir atbildīgs par vīriešu dzimumorgānu attīstību. Testosterona anaboliskās un androgēnās iedarbības attiecība ir 1:1. Citiem izmantotajiem anaboliskajiem steroīdiem šī attiecība ir dažāda un var pārsniegt pat 30. Steroīdus var dažādi modificēt, lai panāktu konkrētu iedarbību, un ne visu zāļu mērķis ir iegūt liesās muskuļu masu.muskuļu masas palielināšana mājas apstākļos, muskuļu masas palielināšana, uzturs muskuļu masas palielināšanai, uztura bagātinātāji svara palielinasanai, uztura bagātinātāji muskuļu masas palielināšanai, proteīni muskuļu masas palielināšanai, proteini muskulu palielinasanai, proteīni masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanai, muskuļu palielināšana, sporta uzturs muskuļu masas palielināšanai, sporta uzturs, izmēru tabula, uztura bagātinātāji, proteīna pulveris, proteīni, treniņu programma muskuļu masas palielināšanai, distanču slēpes, sportland interneta veikals, svara zaudēšana, rīgas tālmācības vidusskola, ēdienkarte muskuļu masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanas programmas, veselīgs uzturs, osteoartrīts, pamatkapitāla denominācija, krūšu palielināšana, locītavu sāpes, aminoskābes, kreatīns, proteīna kokteilis, svara samazināšana, masas palielināšana, vingrojumi svara samazināšanai, nekustamā īpašuma vērtēšana, uztura bagatinataji, uztura bagātinātāji sportistiem, organisma attīrīšana, kā palielināt muskuļu masu, tauku dedzinātāji, proteīns muskuļiem, kā uzaudzēt muskuļu masu, proteīna kokteiļi, sporta uztura veikals